Všechny kategorie

Profil společnosti

Domů> O nás > Profil společnosti

Tianjin Sluneční svit Společnost Valve Co., Ltd. ise nachází na Dongli okres, město Tianjin. Sloučení průmyslu a obchodu jako organického celku, it je soukromý podnik specializující se na výrobu a distribuci středotlakých ventilů, škrticí klapka, zpětný ventil, šoupátko a kulový ventil a tak dále. Jeho produkty splňují standard rozvinutých zemí, stejně jako ANSI, API, JIS, BS, DIN vedle čínského standardu. Design a vývoj jejích produktů využívá CAD, více než 90 % vysoce kvalitních produktů je exportováno do zemí v Americe, Evropě, Austrálii a jižní Asii.    

Řízení kvality jako průvodce rozvojem. It zavedený spolehlivý systém řízení kvality. Všechny ventily nejvyšší kvality jsou široce používány v celosvětovém průmyslu vody, elektrotechniky, metalurgie, zpracování ropy, chemie, potravinářství, lékařství a architektury; Její produkty jsou zákazníky velmi oceňovány. Naše ventilové produkty mají těšila se dobrému kreditu a skvělé pověsti doma i v zámoří.

Kontrola kvality: celý proces odlévání, obrábění, kakaoting, montáž, testování kontrola systému managementu jakosti ISO9001, přísné zajištění kvality pro zavedení - Sluneční svit - obraz, stavět - Sluneční svit - značka.

Design a vývoj: vysoce kvalitní konstrukční tým společnosti, dokonalé konstrukční a vývojové prostředky, CAD/CAM široce používaný k zajištění, že -Sluneční svit - Struktura produktu pokročilejší, vynikající výkon, se světem synchronnívelikost.

Výroba a testování: všechny výrobky jsou zpracovány na CNC obráběcích strojích a  přesné obráběcí stroje pro zajištění vnitřní kvality ventilu.test výkonu ventilu přijímá a sada zařízení pro testování ventilů, aby bylo zajištěno, že test je účinný a přesný.

Naším obchodním konceptem je sledovat uživatele" spokojenost a poskytovat uživatelům naše kvalitní produkty.